jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
