jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
