jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
