jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: download
hu: letölt

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.
