jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
