jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
