jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
