jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: download
cs: stažení

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.
