jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
