jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
