jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: download
eu: deskargatu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
