jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: download
fi: lataa

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.
