jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: download
he: הורדה

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.
