jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
