jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: download
lt: atsisiųsti

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
