jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Default title
nl: Standaardtitel

en: Default content
nl: Standaardinhoud

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.
