jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
