jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
