jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: download
sk: prevzatie

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.
