jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
