jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: download
sv: ladda ned

en: Class name
sv: Klassens namn

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.
