jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
