jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: download
uk: завантаження

en: Class name
uk: Назва класу

en: Default title
uk: Заголовок за промовчанням

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.
