jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: download
ja: ダウンロード

en: Class name
ja: クラス名

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ja: 警告: 信頼できる役割のみに与えてください。この権限はセキュリティへの影響があります。
