jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: download
pt: descarregar

en: Class name
pt: Nome da classe

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
