jQuery Msg Alert (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย
