jQuery Nicescroll (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Minified
da: Minificeret
