jQuery Nicescroll (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts
