jQuery Nicescroll (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Background
pt: Fundo

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
