jQuery Nicescroll (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Minified
sv: Förminskad
