jQuery Nicescroll (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Background
vi: Nền

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Minified
vi: Đã thu gọn
