jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Element
ar: عنصر
