jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Minified
ca: Minimitzat
