jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Element
fi: Elementti
