jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Minified
hu: Tömörített

en: Element
hu: HTML elem

en: Cursor Color
hu: Kurzor színe

en: Cursor Width
hu: Kurzor szélessége
