jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Background
it: Sfondo

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Minified
it: Minimizzata

en: Element
it: Elemento
