jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Element
kn: ಘಟಕ
