jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
