jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
