jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo
