jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Background
pt: Fundo

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Element
pt: Elemento
