jQuery Nicescroll (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background
tr: Arkaplan

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Element
tr: Öğe
