jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Default
de: Standard

en: Background
de: Hintergrund

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Scroll Speed
de: Scroll-Geschwindigkeit

en: Minified
de: Minimiert

en: Cursor Color
de: Farbe des Mauszeigers

en: Cursor Width
de: Mauszeigerbreite

en: Do not hide
de: Nicht ausblenden
