jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
