jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Element
gl: Elemento
