jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Element
he: אלמנט
