jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Element
lv: Elements
