jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
