jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Minified
sk: Minimalizované
