jQuery Nicescroll (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
